Aktualności » IV - ta piesza pielgrzymka z Torunia przez Jasną Górę do Łagiewnik
" Do Jezusa przez Maryję "
IV - ta piesza pielgrzymka z Torunia przez Jasną Górę do Łagiewnik
w dniach od 01.08.-15.08.2009r.
Franciszkańska Toruńska Grupa Biało - Czerwona " Ufność "
Przewodnik:
O. dr. Maksymin Marek Tandek - z Parafii p.w. Św. Apostołów Piotra i Pawła ; Toruń, ul. Poznańska 49; tel/fax (056)6520123
Organizacja /kwatermistrzostwo Bogumiła Fereniec tel. 509269195, 501734442
Dzień I - 1 sierpnia - sobota
godz. 8.15 - Msza św. w kościele Św. Apostołów Piotra i Pawła w Toruniu na Podgórzu
godz. 9:45 - wyjście z Torunia ulicami: Poznańska --Prufferów - Iwanowskiej - Armii Ludowej - Gen. Andersa - Pstrowskiego - Łączna / Okólna - poligon ( Droga Wodecka ) - Służewo - Wólka - Przybranowo - Chromowola - Koneck
Nocleg - Koneck
Dzień II - 2 sierpnia - niedziela
Koneck - Pomiany - Sinarzewo - Bodzanowo - Bilno - Pocierzyn - Kościelna Wieś - Osięciny - Powałkowice - Sadłużek - Sadług - Świerczynek - Topólka
Nocleg - Topólka
Dzień III - 3 sierpnia - poniedziałek
Topólka - Czamaninek - Czamanin - Świszewy - Izbica Kuj. - Świętosławice - Brdów
Nocleg - Brdów
Dzień IV - 4 sierpnia - wtorek
Brdów - Podkiejsze - Sokołowo - Wrząca Wlk.- Boguszyniec - Grzegorzew - Przybyłów - Rzuchowski Las - Rzuchów - Chełmno - Sobótka - Dąbie n. Nerem
Nocleg - Dąbie
Dzień V - 5 sierpnia - środa
Dąbie n. Nerem - Domanin - Sachalin - Rożniatów - Stanisławów - Uniejów - Balin -Dominikowice- Krępa - Porczyny - Dąbrówka - Bratków Górny - Wierzchy
Nocleg - Wierzchy
Dzień VI - 6 sierpnia - czwartek
Wierzchy - Wola Flaszyna - Kazimierzew - Zadzim - Marcinów - Rożdżały - Rossoszyca - Miedzno - Sieradz
Nocleg -Sieradz
Dzień VII - 7 sierpnia - piątek
Sieradz- Woźniki - Podłężyce - Beleń - Strońsko - Pstrokonie - Rembieszów - Górki Grabieńskie - Podgórze - Widawa -Kolonia Zawady - Chociw - Łazów - Restarzew Poduchowny
Nocleg - Restarzew Poduchowny
Dzień VIII - 8 sierpnia - sobota
Restarzew Poduchowny - Dubie - Kolonia Szczercowska - Szczerców - Stanisławów - Chabielice - Grabek - Zabrzezie - Stróża - Wola Wydrzyna - Bogumiłowice - Ostrołęka - Skąpa - Strzelce Wielkie - Dubidze - Nowa Brzeźnica
Nocleg - Nowa Brzeźnica
Dzień IX - 9 sierpnia - niedziela
Nowa Brzeźnica - Ważne Młyny - Broniszew - Kokawa - Dudki - Lubojna - Wola Kiedrzyńska - Kiedrzyń - Częstochowa - wejście ulicami: Ludową - Łódzką - Rynek Wieluński - Klasztorna - Jasna Góra; Msza św. o 17.00 apel o 21.00
Nocleg - Częstochowa
Dzień X- 10 sierpnia - poniedziałek
Częstochowa - Olsztyn- Biskupice -Zaborze
Nocleg - Zaborze
Msza Św.- o godz.7.3o i o godz. 8.30 zejście z Jasnej Góry następującymi ulicami:
Sienkiewicza - Najświętszej Marii Panny - Al. Wolności (chodnikiem) - Al. Niepodległości (chodnikiem) - Al. 11 Listopada (chodnikiem) - Bohaterów Katynia - Al. Wojska Polskiego (chodnikiem) - Bugajska Trasa nr.46
Dzień XI - 11 sierpnia - wtorek
Zaborze - Przybynów - Wysoka Lelowska - Żarki - Rachwalec - Jaworznik - Kotowice - Włodowice - Morska - Skarżyce
Nocleg - Skarżyce
Dzień XII - 12 sierpnia - środa
Skarżyce - Żerkowice - Giebło - Biskupice - Pilica - Smoleń - Strzegowa - Dłużec - Wolbrom
Nocleg Wolbrom
Dzień XIII - 13 sierpnia - czwartek
Wolbrom - Chełm - Podchybie - Zadroże -Wielmoża - Skała - Cianowice - Brzozówka -Przybysławice
Nocleg - Brzozówka - Przybysławice
Dzień XIV - 14 sierpnia - piątek
Przybysławice - Januszowice - Zielonki - Kraków Prądnik Biały - m .Kraków - Kraków Łagiewniki- Msza Św. o 18.00
Nocleg - Kraków Łagiewniki .
Ewentualnie powrót do domu indywidualnie
Dzień XV - 15 sierpnia - piątek
Kraków Łagiewniki - msza poranna o godz 7.oo w Bazylice
Powrót do domu indywidualnie.
Chcesz zapisać plan pielgrzymki na dysku swojego komputera? Kliknij TUTAJ